...
Projekt domu z sauną i wanną SPA który można postawić w każdym miejscu, może być to działka prywatna jak również pole kempingowe. Domki są w trakcie realizacji w różnych wersjach wyposażenia. Będzie można zamówić je z transportem w dowolne miejsce w Europie i nie tylko.
dom w trakcie realizacji.
Projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Prosta bryła - stodoła w bardzo pozamiejskim krajobrazie.
Projekt domu jednorodzinnego parterowego.
Koncepcja kładki pieszej na wyspę św. Barbary na rzece Brdzie w Bydgoszczy.
Projekt adaptacji nieużytkowanego magazynu wojskowego na budynek biurowy i magazynowy dla agencji reklamowej na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.
Projekt domu jednorodzinnego prywatnego wraz ze strefą SPA.
Dom parterowy o powierzchni użytkowej 401m2. Projektując dla klienta indywidualnego staramy się w pełni spełnić jego oczekiwania i tak również było w tym przypadku. Dom zaprojektowano na planie krzyża. Skrzydło wschodnie przeznaczono na garaż, pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Południowe skrzydło otwarte na wschód, południe i zachód mieści strefę dzienną natomiast północne skrzydło przeznaczono na strefę nocną. Dom mieści również strefę relaksu na którą składają się trzy sauny, fińska, IR oraz parowa jak i basen wewnętrzny z przeciwprądem.
Dom spełniający wymagania rodziny z dwójką dzieci. Niecałe 180 m2 mieści na parterze salon, jadalnię, kuchnię, gabinet, toaletę, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż na dwa samochody. Na piętrze znajdują się 2 przestronne pokoje dla dzieci ze wspólnym tarasem, sypialnia, łazienka oraz pralnia z tarasem.
Założeniem projektu było zmieszczenie na niewielkiej działce budynku kliniki stomatologicznej oraz domu jednorodzinnego w taki sposób aby funkcja usługowa nie ingerowała w prywatną przestrzeń domu jednorodzinnego.
Po zaprojektowaniu układu funkcjonalnego budynku kliniki, rozszczepiono go na dwa bloki aby wprowadzić do wnętrza więcej światła. Obie bryły zostały połączone transparentnym łącznikiem w którym umieszczono poczekalnie dla pacjentów. Dzięki temu pacjent w otoczeniu uspokajającej zieleni może oczekiwać na wizytę. Również w gabinetach dzięki ogromnym przeszkleniom zaciera się granica pomiędzy otaczającym ogrodem a wnętrzem gabinetu.Wzdłuż północnej granicy działki zaprojektowano zjazd oraz dojście do prywatnej posesji. Prosta bryła trzykondygnacyjnego domu wbija się w pod kątem prostym w budynek kliniki. Taka orientacja budynku pozwoliła na zlokalizowanie garażu na poziomie -1 oraz jak najlepsze doświetlenie wnętrza domu ponieważ wszystkie okna oraz tarasy znajdują się od południowo-zachodniej strony.
Koncepcja Rybakówki na terenie "małego skansenu" to projekt odtworzenia bryły nie istniejącego już obiektu, pełniącego dawniej funkcję gastronomiczną.
Obecnie założenie odbudowy ma na celu zlokalizowanie w budynku Rybakówki funkcji wyłącznie wystawienniczej. Obiekt będzie pełnił funkcję wyłącznie "gabloty" mieszczącej ekspozycję do oglądaną z zewnątrz oraz pomieszczenia pomocniczego od strony północnej. Elewacje ekspozycji zaprojektowano jako całkowicie przeszklone szkleniem fasadowym od strony wschodniej południowej oraz zachodniej, w skutek czego ekspozycja jest widoczna z drogi przebiegającej wzdłuż linii brzegowej oraz z podcienia i tarasu Rybakówki. Północna dobudowa do Rybakówki mieszcząca pomieszczenie techniczne została zaprojektowana jako forma zadaszona dachem dwuspadowym o modernistycznej formie obłożonej tradycyjnym materiałem, w skutek czego scala się z bryłą budynku Rybakówki. Projekt koncepcyjny przedstawia również pomost okalający przyczółek Mostu Wschodniego wychodzący z tarasu Rybakówki, biegnący wzdłuż linii brzegowej a następnie schodzący w stronę brzegu.
Projekt zewnętrznej sauny przy kompleksie basenowym Ślęza koło Wrocławia. W obiekcie znajduje się sauna fińska do rytuałów na 20 osób, pomieszczenie wypoczynku, minibar, zaplecze sanitarne oraz taras zewnętrzny.
Projekt aranżacji strefy wejściowej do siedziby firmy SUPRAVIS GROUP S.A. w Bydgoszczy.
W istniejącej tkance budowlanej zaprojektowano przestrzeń wejściową z wysoką ladą kancelarii oraz miejscem dla oczekujących gości. Za szklaną ścianką wydzielono salę służącą do pierwszego kontaktu z klientem oraz prezentacji materiałów oferowanych przez fabrykę.Całość zaprojektowana jest bardzo syntetycznie a drewniane elementy meblowe ocieplają wizualnie przestrzeń.
Projekt wnętrz domu jednorodzinnego o powierzchni 200 m2 dla klienta indywidualnego. Prace nad projektem cały czas trwają a realizacja przewidziana jest na wiosnę 2016r.
Projekt wnętrza sklepu dla poznańskiej kliniki sportowej rehasport clinic przy ulicy Góreckiej w Poznaniu obejmuje autorski projekt mebli dla poszczególnych kategorii produktów oraz wnętrze utrzymane w tonacjach kolorystycznych, charakterystycznych dla rehasport clinic.
Dawna restauracja Piastowska w Pobiedziskach pod Poznaniem została przejęta przez nowych właścicieli, którzy zdecydowali się tchnąć nowego ducha w pomieszczenia pamiętające jeszcze lata 80.
Założenia były takie aby jak najmniejszym kosztem przeprowadzić metamorfozę sali restauracyjnej oraz zaprojektować logo dla nowej nazwy restauracji.
Nasza pracownia przygotowała koncepcję na którą zdecydowali się nowi Właściciele, którzy zlecili Nam projekt oraz nadzór autorski w celu poprowadzenia procesu metamorfozy od koncepcji po realizację. Dzięki takim zabiegom jak: pomalowanie sufitu na czarno z lokalizacją punktowego oświetlenia, zerwaniu starych okładzin ściennych i rewitalizacji ściany murowanej, wprowadzeniu do wnętrza naturalnych drzew i motywów kwiatowych w tapicerce krzeseł i foteli, powstało wnętrze przytulne i sprzyjające poczuciu komfortu i dobrej atmosfery przy spożywaniu dań polskiej kuchni.
Stworzyliśmy projekt obiektu całorocznego, który każdy bez pozwolenia na budowę i przy minimalnych kosztach może postawić na swojej działce. Sauna, prysznic, toaleta oraz taras wypoczynkowy zawarte w tej bryle, tworzą nam przydomowe SPA na łonie natury. Prezentowany projekt to adaptacja tradycyjnego kontenera. Praktycznie nie mamy ograniczeń co do wykończenia z zewnątrz oraz wewnątrz, tak aby dopasować się doistniejącej architektury. Jest to gotowy produkt, który możemy dla Państwa indywidualnie zaprojektować oraz wykonać.
Projekt domu prywatnego.
Dom o powierzchni użytkowej 150m2 i architekturze wpisującej się w otoczenie. Projektując dla klienta indywidualnego staramy się w pełni spełnić jego oczekiwania i tak również było w tym przypadku. Tradycyjna bryła i proporcje elewacji odwzorowują architekturę z poprzedniego wieku.
Koncepcja adaptacji budynku gospodarstwa rolnego pod Toruniemna dom mieszkalny dla prywatnego inwestora. Celem było pokazanie możliwośći i potencjału adaptacji prostej bryły budynku na dom letniskowy.
Projekt budowlany powstał w pracowni STUDIO DNA w roku 2013. W kwietniu 2014 roku rozpoczął się w naszej pracowni projekt wykonawczy.W wyniku zaistniałych sytuacji gruntowych na etapie realizacji wprowadziliśmy zmiany, które wymagały sporządzenia projektu budowlanego zamiennego i uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę. W październiku 2014 rokuprace zostały zakończone i rozpoczeły się zajęcia szkolne. Przyszkole został także zrealizowany projekt boiska do piłki nożnejodpowiadającego standardom FIFA.Całe zaplecze sanitarne dla zawodników mieści się w budynku szkoły.
Projekt powstal w pracowni studio dna w roku 2013. W styczniu 2014 roku powstał w naszej pracowni projekt wykonawczy, powykonawczy, oraz projekt wnętrz i mebli. Pomieszczenie rezonansu magnetycznego oraz przyległe pomieszczenia gabinetów lekarskich znajdują się w zaadaptowanych pomieszczeniach galerii handlowej Panorama przy ulicy Góreckiej w Poznaniu.
Projekt powstal w poznanskiej pracowni z którą współpracujemy od 2005 roku. W projekcie byliśmy odpowiedzialni za opracowanie koncepcji bryłowej jak i funkcjonalnej rozbudowy willi z XXI w.
Projekt powstal w poznanskiej pracowni z którą współpracujmy od 2005 roku. W projekcie budynku rezonansu magnetycznego byliśmy odpowiedzialni za projekt elewacji oraz projekt wnętrz.
Projekt powstał w poznańskiej pracowni z którą współpracujemy od 2005 roku. W styczniu 2013 opracowaliśmy koncepcję hali sportowej na terenie pokoszarowym w Gnieźnie podlegającym pod ścisłą ochronę miejscowego konserwatora zabytków, który pozytywnie zaopiniował nasz projekt.
Projekt powstał w poznańskiej pracowni z którą współpracujemy od 2005 roku. W październiku 2012 roku opracowaliśmy koncepcję oraz projekt budowlany dla prywatnego inwestora na przebudowę budynku bliźniaczego przy ulicy Aleja Polska w Poznaniu.
Projekt powstał w poznańskiej pracowni z którą współpracujmy od 2005 roku. W grudniu 2012 roku opracowaliśmy kilka koncepcji przebudowy wnętrz budynku Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie na potrzeby Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Bolesława Chrobrego.
Projekt powstał w poznańskiej pracowni, z którą współpracujemy od 2005 roku. Projekt obejmował zaprojektowanie wnętrza na oddziale intensywnej terapii w szpitalu dziecięcym.
Projekt powstal w poznańskiej pracowni, z którą współpracujemy od 2005 roku. W drugiej połowie 2012 roku opracowaliśmy koncepcję, projekt budowlany oraz wykonawczy, a także pełniliśmy nadzór budowlany z ramienia biura studio dna, dwóch łączników pomiędzy pawilonami targowymi 6-5-9.
Projekt sauny dla prywatnego inwestora. Sauna o bardzo modernistycznym charakterze dzięki ścianom zaprojektowanym z paneli wykonanych z drewna klejonego. Panele drewniane mogą być docinane w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz wykończone drewnem o różnym wybarwieniu i wzorze. Prezentujemy dwa rodzaje wykończenia sufitu - gwiezdne niebo / sufit szklany podświetlany
Koncepcje łaźni wewnątrz komleksu fitness w budynku usługowo-biurowym Royal Wilanów
Projekt sauny w prywatnej willi w mieście Hannover w Niemczech. Sauna o bardzo modernistycznym charakterze dzięki ścianom zaprojektowanym z paneli wykonanych z drewna klejonego. Panele drewniane mogą być docinane w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz wykończone drewnem o różnym wybarwieniu i wzorze.
Projekt strefy wellness w powstającym kompleksie basenowym pod Wrocławiem.
W skład pomieszczeń do relaksu wchodzą: Sauna sucha, solna, infra-red, sauna do rytuałów, dwie łaźnie parowe, baseny schładzające oraz pomieszczenia do masażu. Całość zaprojektowana w prostych formach oraz naturalnych materiałach. Wprowadziliśmy do zamkniętych pomieszczeń naturalną zieleń która dzięki systemowi nawadniania rozwija się płożąc po ścianach oraz zwisając z sufitu - będzie to pierwsza realizacja w Polsce takiego sufitu.
Sauna wpisująca się w surowe wnętrza prywatnego domu. Podgrzewane siedziska ceramiczne nawiązują do betonowych ścian a rdzawe oprawy oświetleniowe oraz piec dają wyjątkowy klimat harmonizując z surowym charakterem wnętrz. Całość ociepla drewniana podłoga oraz sufit.
Koncepcja siedzisk modułowych do sauny opartych na prostopadłościanie. Mobilność siedzisk w saunie daje bardzo wiele możliwości na konfiguracje wnętrza sauny. Wewnątrz bloków może znajdować się oświetlenie w dowolnym kolorze.
Projekt prywatnego SPA, w którego skład wchodzi sauna fińska, łaźnia parowa, prysznic wrażeń oraz basen z zimną wodą. Pomieszczenie w którym zaprojektowano domowe SPA ma powierzchnię zaledwie 18m² razem z zapleczem sanitarnym
Projekt zagospodarowania niewielkiej przestrzeni w hotelu na dwie sauny, wannę SPA oraz prysznic. Z uwagi na wysoki strop w pomieszczeniu zaprojektowano ażurowy sufit drewniany z możliwością podwieszenia zieleni oraz prowadzenia instalacji wentylacyjnej jak i lokalizacji opraw świetlnych oraz światłowodowego gwiezdnego nieba.
Sauny mają prostą formę a ściany ze szczotkowanego drewna o wyraźniej strukturze nawiązują do fińskiej tradycji.
Projekt adaptacji pomieszczeń przedwojennej willi na saunę łaźnię oraz węzeł sanitarny.
Projekt domowego SPA dla prywatnego inwestora. W niewielkim pomieszczeniu zaprojektowano saunę fińską, łaźnię parową oraz miejsce do relaksu na podgrzewanych leżankach.
Sauna fińska na poddaszu wykonana w całości z osiki.
Projekt łaźni dla prywatnego inwestora. Jest to innowacyjne podejście do projektowania łaźni odchodzące od tradycyjnych siedzisk i tworzące zupełnie nowy wymiar.
Projekt sauny łączącej tradycyjną saunę fińską z sauną infrared.
Projekt sauny wykonanej ze 100 letniego fińskiego świerku połączonego z nowoczesną formą siedzisk z osiki.
Koncepcja adaptacji istniejących budynków gospodarczych na cele ogólnodostępnego SPA w skład którego wchodzą sauny fińskie, grota solna, łaźnia, basen oraz zaplecze socjalne. Projekt powstał we współpracy z pracownią FORMGIVER Katarzyna Rytlewska.
Koncepcja rewitalizacji pomostu dla ośrodka wypoczynkowego z pływającym kontenerem mieszczącym saunę fińską.
Projekt konkursowy powstał w pracowni architekta Krzysztofa Zółtowskiego, na którego zlecenie wykonana została bryła budynku oraz wizualizacje. Projekt konkursowy dotyczył opracowania koncepcji budynku sądu okręgowego w Poznaniu.